larimar

Larimar je vysoce duchovní kámen, nese v sobě energii, která nám umožní se napojit na bohyni Země a tím vnáší do duše světlo a podporuje nás ve fyzické, mentální, emocionální i duchovní rovině.


Larimar efektivně stimuluje a pracuje v rámci čaker od srdeční čakry, čakry třetího oka až po korunní čakry. Nejvíce působí na krční čakru. S energií larimaru získáte sílu komunikace, emocionální a stabilitu. Budete hovořit od srdce a nebudete se bát říkat i nepříjemné věci jiným lidem.


Doporučuje se lidem, kteří jsou ve velkém stresu, uvolňuje stres a zmírňuje emoce. Tento kámen má silnou energie hojení a lásky, nás uklidňuje, pomáhá nám nalézt v sobě vnitřní moudrost. Vnese do života hravost a očistu hlubokých citových vzorů.


Larimar uvolňuje klidnou energie, při které se budete cítit uvolněně a v klidu. Je výborný pomocník a podporou při meditaci, zajistí klidnou a příjemnou atmosféru, navozuje stav pohody a relaxace.


Larimar v sobě nese moudrost Atlantidy, která je průvodcem naší duše na cestě životem. Larimar nám umožňuje se spojit se světem andělů.

OČISTA A NABÍJENÍ LARIMARU

Larimar se čistí pod tekoucí vodou a nabíjí se na přímém ranních nebo večerním slunci.

 
349
3501349350

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem