Minerální náramek LARIMAR

 

Larimar je kámen delfínů. Je to nejvzáčnější polodrahokam na světě. Je vhodný při meditaci.

Dostupnost Skladem (1 ks)
349 Kč
   
Kategorie larimar
 

Larimar je vysoce duchovní kámen, nese v sobě energii, která nám umožní se napojit na bohyni Země a tím vnáší do duše světlo a podporuje nás ve fyzické, mentální, emocionální i duchovní rovině.


Larimar efektivně stimuluje a pracuje v rámci čaker od srdeční čakry, čakry třetího oka až po korunní čakry. Nejvíce působí na krční čakru. S energií larimaru získáte sílu komunikace, emocionální a stabilitu. Budete hovořit od srdce a nebudete se bát říkat i nepříjemné věci jiným lidem.


Doporučuje se lidem, kteří jsou ve velkém stresu, uvolňuje stres a zmírňuje emoce. Tento kámen má silnou energie hojení a lásky, nás uklidňuje, pomáhá nám nalézt v sobě vnitřní moudrost. Vnese do života hravost a očistu hlubokých citových vzorů.


Larimar uvolňuje klidnou energie, při které se budete cítit uvolněně a v klidu. Je výborný pomocník a podporou při meditaci, zajistí klidnou a příjemnou atmosféru, navozuje stav pohody a relaxace.


Larimar v sobě nese moudrost Atlantidy, která je průvodcem naší duše na cestě životem. Larimar nám umožňuje se spojit se světem andělů.

 

OČISTA A NABÍJENÍ LARIMARU

Larimar se čistí pod tekoucí vodou a nabíjí se na přímém ranních nebo večerním slunci.