• 1 z 2
 

Masážní olej - Nag Champa, 100 ml

 

Tento masážní a koupelový olej obsahuje parfém nag champa v nosném oleji z hroznových jader. Fantastická vůně Nag Champa si vás ihned získá!

Dostupnost Skladem (2 ks)
149 Kč
   
Kategorie Oleje a mazání na tělo
 

Masážní olej - Nag Champa, 100 ml

Tento masážní a koupelový olej obsahuje parfém nag champa v nosném oleji z hroznových jader. Směs je skvělá jak na masáže, tak jako přísada do koupele (stačí pár kapek). Vůně Nag Champa je vyráběna z květů champaky. Je to charakteristická, omamně exotická květinová vůně, která navozuje atmosféru uvolnění a relaxace. Fantastická vůně Nag Champa si vás ihned získá!

Vitis Vinifera - olej z hroznových jader obsahuje vysoké množství linolové kyseliny, díky čemuž skvěle hydratuje pleť (je výborný na kůži, která špatně absorbuje). Hroznový olej se krásně absorbuje do kůže a nezanechává mastný pocit, proto bývá součástí celé řady kosmetických přípravků pro péči o pleť. Hroznový olej se používá jako nosný olej do masážních kompozic a také jako stabilizátor vůní přidaných esenciálních olejů. Hroznový olej má přirozené non-alergické vlastnosti, je vhodný pro všechny typy pleti, a to i pro ty, kteří mají alergii na ořechy a jádra. 

Složení
Nag Champa Fragrance in Grapeseed Oil

Obsah balení
100 ml

Země původu
Velká Británie