Osvěžovač vzduchu Aroma mist - Guava

 

Guava, to je exotika, teplo, slunce, šumějící moře, písčité pláže, dobrý drink... Ne každý den si člověk může tyto požitky dopřát. Proto možná uvítá tento osvěžovač vzduchu s vůní guavy, který mu bude připomínat, že pohodu může zažívat kdekoliv.

Dostupnost Skladem (1 ks)
118 Kč
   
Kategorie SÍLA OHNĚ
 

Osvěžovač vzduchu Aroma mist - Guava

Guava, to je exotika, teplo, slunce, šumějící moře, písčité pláže, dobrý drink... Ne každý den si člověk může tyto požitky dopřát. Proto možná uvítá tento osvěžovač vzduchu s vůní guavy, který mu bude připomínat, že pohodu může zažívat kdekoliv, nejen u moře. Vůně tohoto interiérového aromatického spraye je sladká, příjemná, lehká, svěží.

Magie vůní
Ať chceme či ne, vůně nás provází po celý život. Vůně jsou naším mozkem přijímány a vyhodnocovány nejrychleji. Aromatické molekuly se nadechnutím dostávají do krevního oběhu a působí celkově na náš organismus. Ovlivňují tak naše emoce, dokáží v nás vyvolat určitou náladu, vzpomínky či navodit atmosféru. Vůně nás dokáží „přeladit“, povzbudit unavenou mysl, uvolnit ji od stresu, aktivovat činnost mozku, vyvolat radost, zvýšit pocit sebevědomí, zmírnit bolest, působit preventivně proti různým obtížím.

Upozornění
Hořlavý, nestříkejte v blízkosti otevřeného ohně.
Chraňte před dětmi a zvířaty.
Nestříkejte na leštěné povrchy a čalounění.
Neinhalujte!

Objem lahvičky
100 ml

Vyrobeno
Anglie